شرکت شمع سازی سپهر آسیا به عنوان یکی از اولین و برترین تولید‏کنندگان و صادرکنندگان انواع شمع های وارمر، قلمی، لیوانی و… می‏‏ باشد.

چرا شمع؟

شمع، از دیرباز، بخش جدایی ناپذیر زیست انسان ها بوده  و هست. علاوه بر این، در فرهنگ های کهن، جایگاه و ارزش زیادی را در آیین و رسومات و حتی ادبیات داشته است. آغاز و پیدایش آن را محققان بیش از 5000 سال تخمین می زنند. مصریان، رومیان، ایرانیان و چینی ها را پیشگامان تولید شمع دانسته اند.این محصول در کنار کاربری روشنایی و گرمابخش آن و همچنین انرژی و حس مثبت و نوستالژیکش، از گذشته ی دور تا به امروز در میان جوامع مختلف داشته است.

امروزه نیز اگر چه لامپ ها روشنایی بیشتری را برای خانه هایمان به ارمغان آورده اند، اما هنوز در تمامی غم ها و شادی هایمان، رد پای استواری از حضور شمع را در کنار خود می بابیم.

شمع وامر سپهر

شمع وارمر سپهر

آغاز راه شمع سپهر…

در اواخر دهه ی نود شمسی، گروه  و یا بهتر بگوییم، خانواده سپهر را به منظور تولید شمع را بصورت صنعتی و مکانیزه تشکیل دادیم. سرعت پیشرفت تکنولوژی و افزایش روز افزون انتظارات مصرف کننده، ما را بر آن داشت قدم در عرصه ای بگذاریم تا تامین نیاز های داخلی را مطابق با تکنولوژی روز دنیا همسو سازیم. امیدواریم در این مسیر، همواره بتوانیم رضایتمندی مخاطبین خود را بدست آوریم و نام خود را در کنار برترین تولیدکنندگان این صنعت جای دهیم.

هدف شمع سازی سپهر آسیا دست یابی به بازار های بین المللی شمع و رقابت با برند های بین المللی این صنعت است. از این رو برای تحقق این هدف، محصولات مجموعه سپهر با بهترین مواد اولیه و جدید ترین تکنولوژی تولید کرده ایم و برای بهبود آن همواره تلاش خواهیم نمود. در مجموعه محصولات سپهر که هر روزه در حال تنوع بخشی به آن هستیم، شمع وارمر، شمع قلمی و شمع لیوانی وجود دارد.

تیم سپهر مشتکل از افرادی است که با اشتیاق و تعهد، محصولی را تهیه می کنند که پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. از ویژگی های تیم سپهر آسیا می توانیم خلاقیت، تخصص و تعهد کاری را نام بریم. شرکت ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده و تامین کننده شمع و متعلقات آن در ایران ، در تمام مراحل کار ، از تهیه مواد اولیه تا بسته بندی محصولات نهایی و در نهایت تا حصول رضایت شما در کنارتان خواهد بود.

شمع سپهر دنیای صمیمی شما را ارتقا می بخشد.

نشان تجاری شمع سپهر

لوگوی شمع سپهر