تولید سفارشی شمع، سفارشی سازی تولید

شرکت سپهر آسیا با بهره‌گیری از امکانات موجود و تجارب چندین ساله و با توجه به ظرفیت بالای تولید، از سال1400  اقدام به تولید سفارشی شمع با برند صاحب کالا نموده است. این خدمات با توجه به نیاز شما می تواند شامل طراحی، بسته بندی، انبارش، حمل و نقل و… نیز باشند. در کنار تولید سفارشی، امکان سفارشی سازی تولیدات نیز برای مشتریان وجود دارد. این به معنای تولید انحصاری شمع با رنگ، پکیجینگ، سایز و… به خواست شما و به صورت انحصاری می باشد.

 

شمع بدون نام مجموعه سپهر (تولید سفارشی شمع سپهر)

تولید سفارشی شمع بدون نام و برچسب قابل سفارش و یا سفارشی سازی

 

تولید رنگ های سفارشی

تمامی رنگ های موجود، در مجموعه سپهر و با استفاده از خط تولید مجهز شمع سپهر به صورت دقیق، قابل تولید است. صاحبین کسب و کاری که رنگ سازمانی خاصی دارند و یا مشتریانی که علاقمند هستند رنگ های ویژه ای از شمع را داشته باشند می توانند از این خدمات استفاده کنند.

تولید سفارشی شمع سپهر

رنگ های نامحدود شمع سپهر (تولید سفارشی شمع)

 

طراحی و بسته‏ بندی محصولات

در دپارتمان طراحی مجموعه سپهر، خدماتی همچون طراحی لیبل، بسته بندی، کارتن و یا حتی طراحی لوگو و برندسازی اولیه ارائه می شود. این خدمات متناسب با خواست مشتریان به صورت مجزا نیز فراهم است. مشتریانی که برند و امکانات توزیع و فروش کالا را دارند ولی قادر به تولید کالا نمی‌باشند با عقد قرارداد با شرکت شمع سازی سپهر آسیا کالای خود را با نام تجاری خود و با بهترین کیفیت در این شرکت تولید و دریافت می‌کنند. شرکت نیز با رعایت تمامی استانداردهای موجود و اطلاع از حساسیت های طرف قرارداد پس از اخذ تاییدیه کیفیت از ایشان محصول را به سفارش صاحبان برند تولید و تحویل می‌نماید.

لازم به ذکر است که تمامی کالاهای موجود در مجموعه سپهر قابلیت تولید سفارشی را دارند، اما در حال حاضر تنها قادر به ارائه این خدمات به مشتریان عمده هستیم. این کالاها عمدتا شامل انواع وارمر ها در اوزان مختلف، مواد تولید و اولیه، شمع های قلمی و لیوانی می‌باشد. راه های ارتباطی مجموعه نیز برای هماهنگی و سفارش این نوع از خدمات در قسمت تماس با ما در اختیار شماست. منتظر شما هستیم.